Kvinne 21 år søker bolig for 1 person fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie12 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Studiespesialisering
- Arbeid Butikkmedarbeider hos Extra
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Kjæledyr Katt
- Interesser Musikk, Matlaging, Tur, Venner, Trening
Utfyllende informasjon
Heisann!😊
Jeg er en 21 år gammel jente som skal begynne på lektorutdanningen til høsten, og er derfor på utkikk etter et hyggelig sted å bo – helst langtidsleie.
Jeg er rolig, ryddig og veldig renslig, og tar godt vare på stedet jeg bor. Jeg verken røyker eller fester, og trives best med rolige omgivelser. På fritiden liker jeg å trene, gå turer, høre på musikk og være med venner.
Jeg har gode referanser som gjerne kan framvises ved behov. Helst ønsker jeg å bo alene, men et mindre kollektiv med 1–2 personer kan også være aktuelt dersom det føles som en god match.
Jeg har også med meg katten min, Iris, så det er viktig at dyrehold er tillatt. Hun er en veldig snill og rolig katt som oppfører seg pent og ikke skaper problemer.
Jeg ser etter noe som er over 20 kvm, gjerne med litt plass og mulighet for langtidsleie. Budsjettet mitt ligger på ca. 7 000–12 000 kr i måneden, og det er et stort pluss dersom strøm og/eller internett er inkludert i leia.
Gjerne ta kontakt dersom du tror du har noe som kan passe – jeg svarer gjerne på spørsmål! 😊