Mann 21 år søker bolig for 1 person fra 27.06.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Årstad, Fantoft, Landås, Minde, Paradis
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie16 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato27.06.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Sykepleierstudent
- Arbeid Sykepleier
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg heter Mohammad Abbasi, 21 år gammel og er sykepleierstudent ved HVL som skal begynne å jobbe som sykepleier på Haukeland fra sommeren av. I den forbindelse er jeg på utkikk etter en leilighet med innflytting sent i juni eller tidlig juli. Planen min er å bo i Bergen i minst 2 år til. Ønskelig med kort vei til jobb med buss/bybane.
Som person er jeg rolig, ansvarsfull og ryddig. Jeg er opptatt av å ha det rent og ordentlig rundt meg, og jeg tar godt vare på tingene mine. Jeg har ingen dyr og røyker heller ikke. Jeg har en strukturert hverdag og lever et relativt stille liv, uten festing eller støy. Jeg er også pålitetlig når det gjelder betaling av husleie og oppfølgning av avtaler. Jeg ønsker å ha bil, så muligheten for parkering er en stor pluss.
Jeg har kun bodd hjemme og nå 3 år på studenthybel, og ikke hatt særlig kontakt med utleier (Sammen), derfor har jeg ingen slike referanser dersom disse skulle være ønskelig. Eventuelt kan utleier i Norheimsund (jeg har hatt 9 uker praksis her) bli brukt som referanse.