Mann 20 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Bergen
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie17 500,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Videregående/Førstegangstjeneste
- Arbeid Butikkmedarbeider, Rema 1000 Vinderen
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Bøker, Familie, Filmer, Friluftsliv, Idrett/trening/helse/kosthold, Matlaging, Reise, Samfunn/politikk, Styrketrening
Utfyllende informasjon
Hei, jeg heter Jakob, er 20 år gammel, fra Oslo og ferskt ut av førstegangstjeneste i Garden. Jeg skal flytte til Bergen for å studere jus ved UiB sammen med kjæresten min Anneli, og vi ser etter bolig å leie.
Vi er et rolig og seriøst par på 2+ år som er opptatt av å ha det ryddig og fint der vi bor. Vi er ansvarlige, pålitelige og har et stabilt forhold, og ser etter en utleier som er villig til å gi oss en mulighet til å bli kjent med Bergen.
Vi er ikke røykere, har ingen husdyr og kan stille med referanse om ønsket. Interessert i alt som kan passe - håper å høre fra deg!
Logg inn for å kontakte annonsøren