Gå til hovedinnhold

Kvinne 22 år søker bolig for 1 person fra 07.05.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Sogndalsfjøra

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie8 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato07.05.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Arbeid Felleskjøpet Sogndal
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester sjelden

Utfyllende informasjon

Jeg er ei aktiv jente fra Steinkjer som flyttet til Sogndalsdalen i november. Nå har jeg fått meg jobb på Felleskjøpet, og ønsker derfor å flytte ned til Fjøra for å kunne ha gåavstand til arbeid og butikker.

Utenom jobben på Felleskjøpet er jeg også involvert i noe fjøsdrift som avløser. For å kunne komme meg rundt har jeg egen bil, og har derfor behov for parkering i nærheten av boligen.

Jeg er ryddig og renslig av meg, og har ikke behov for å arrangere fester i egen bolig, men ei stue for mindre sosiale samlinger med venner er ønskelig.

Ta gjerne kontakt om du har en bolig du tror passer for meg! :)

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026