Gå til hovedinnhold

Kvinne 20 år søker bolig for 3 personer fra 01.07.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Frogner, Majorstuen, Sankt Hanshaugen

Betingelser

  • Antall3 personer
  • Maks leie12 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.07.2026

Om leietaker

  • Arbeid Hjemmetjenesten og princess
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Samfunn/politikk

Utfyllende informasjon

Vi er tre jenter, to fra Kristiansand og sistemann fra Senja i Nord🥰 Grunnen til at vi flytter til Oslo, er for å studere samt jobbe. Emma skal studere eiendomsmegling på BI, Celine satser på å komme inn på fengselshøyskolen og jeg har søkt meg inn på Retorikk på UiO🩷

Vi er alle tre arbeidsomme jenter, som foreløpig balanserer vi 2, 3 og 3 deltidsjobber mens vi har friåret vårt😂😅🥰 Vi setter pris på å komme hjem til rolige omstendigheter, og ikke minst en ryddig leilighet. Passer heldigvis godt at to av oss har hatt/har enda jobb som vaskepersonell.

Likevel er vi enda tre sosiale, og utadvendte jenter som er snakkeglade🥰

Forteller gjerne mer over en telefonsamtale! Eventuelt så kunne vi gjerne tenkt seg å se leiligheten over en video om dette lar seg gjøre. Men dersom du ønsker et bedre ansikt på de du potensielt skal leie til også, så vil jeg påstå at vi er eksplisitte og kan selvsagt arrangere at minst en av oss kommer opp til Oslo fortløpende🥰

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026