Kvinne 20 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Bergen
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Arbeid Heimesjukepleien
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Fjellturer, Løping, Matlagning, Ski, Styrketrening
Utfyllende informasjon
Hei!
Eg heiter Tuva, er 20 år og ønskjer å finne ein hybel/leilighet i Bergen saman med tvillingsøstera mi.
Vi er to rolige og ansvarsfulle jenter som skal flytte til Bergen for å studere. Eg skal starte på kjemiingeniørstudiet, medan søstera mi skal gå sjukepleie på HVL. Vi er gode venninner i tillegg til å vere søstre, og trivst veldig godt med å bu saman.
Begge er ryddige og reinslege, og opptekne av å ha det fint rundt oss. På fritida likar vi å vere aktive – vi trenar både styrke, spring ein del, og er glade i turar i fjellet.
Vi har begge deltidsjobbar, og har jobba innan helse sidan vi var 15 år gamle. Dette har gjort oss ansvarsbevisste og pålitelege, og vi er vande med å ta ansvar både for oss sjølve og andre.
Vi ønskjer å vere trygge og stabile leigetakarar som tek godt vare på bustaden, og håpar vi kan vere aktuelle for leige hos deg.
Ta gjerne kontakt om du ønskjer meir informasjon eller vil bli betre kjend med oss!
Venleg helsing
Tuva