Gå til hovedinnhold

Kvinne 19 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie16 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom

Utfyllende informasjon

Jeg og kjæresten min er på utkikk etter et sted å bo i Bergen fra høsten av. Vi er 19 og 20 år gamle, og skal begge starte studier. Jeg skal begynne på bachelor i rettsvitenskap, og kjæresten min skal starte på master i økonomi og administrasjon.

Vi er rolige, ansvarsfulle og ryddige personer som tar godt vare på boligen vi bor i. Vi røyker ikke, har ingen husdyr, og er generelt enkle å ha som leietakere.

Vi ønsker helst innflytting i begynnelsen av august, og ser etter noe med en totalpris på rundt 15 000 kr i måneden, gjerne inkludert strøm.

Ta gjerne kontakt dersom du har noe tilgjengelig, eller kjenner noen som leier ut – vi setter stor pris på alle tips! 😊

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026