Kvinne 23 år søker bolig for 3 personer fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet, Hus
- Beliggenhet Sentrum
Betingelser
- Antall3 personer
- Maks leie30 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Grunnskolelærer 1-7
- Arbeid Barnehagemedarbeider, SiO barnehager
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester sjelden
Utfyllende informasjon
Hei! Vi er tre kristne jenter som ser etter et trygt og hyggelig sted å bo til sommeren/høsten!
Jeg skal starte på mitt andre år på lærerstudiet ved Oslomet og jobber i barnehage på siden. Thea (24 år) starter på siste året sitt på strategisk markedsføring master ved BI og har internship fra 3. august hos ByTiMo. Hun jobber også som fotograf og har en deltidsstilling som markedsfører. Madeleine (23 år) skal starte sitt siste år på organisasjonspsykologi, HR og ledelse ved BI og jobber som BPA på siden.
Vi er på jakt etter et sted hvor vi kan trives og vi liker å ha det "skikkelig" rundt oss. Vi fester ikke, og røyker ikke. Vi ønsker å bo et sted hvor vi kan invitere på middag og et sted som kan føles som et hjem. Vi går alle tre i Filadelfiakirken, og er aktive der. Vi liker godt å gå turer i skog og fjell, trene, lage mat og være kreative.
Thea har både eid og leid ut leilighet tidligere (i Bergen) og kjenner godt til hvordan det er. Selv om vi er unge, er vi ansvarlige. Vi tar godt vare på ting, og anser oss selv som svært selvstendige.
Vi ser etter et sted hvor vi kan bo i minst 1 år! ☺️