Mann 22 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Hus, Parkering
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie8 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Ikke i jobb
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Diskgolf, Film, Fotball, Friluftsliv/tur/fjell, Gitar, Kiting, Musikk, Padel, Samfunn/politikk, Seiling, Sjakk, Snowboard, Spill, Surfing, Volleyball, Wakeboard
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg heter Tobias, er 22 år (04), fra Horten, og ser etter et kollektiv å flytte inn i, eller noen å finne et kollektiv med. Jeg ønsker meg helst et kollektiv på 3-5 mennesker, enten blandet av gutter og jenter, eller et guttekollektiv. Jeg skal ta et årsstudium i filmvitenskap på Dragvoll neste år, så absolutt et pluss om det ikke er så langt derfra. Jeg kommer sannsynligvis med egen bil, hvert fall på starten av året, så mulighet for parkering/gateparkering som ikke koster altfor mye er supert.
Jeg har gått to år på Risøy Folkehøyskole, først som elev, og deretter som Stipendiat. Jeg aktiv og generelt glad i mye forskjellig idrett, og har listet opp mye under "interesser". Særlig er jeg veldig glad i snowboard og diskgolf, men liker mye annet og. Spiller blant annet gitar, og ser frem til å delta aktivt på ntnui sjakken!
Jeg er naturligvis glad i film, og liker godt rolige filmkvelder eller spillkvelder. Jeg drar gjerne ut en gang i blant, men er generelt ikke veldig festete av meg, og drikker ikke ofte. Jeg er veldig ryddig og ordentlig, og setter pris på at ikke alt flyter overalt hele tiden, men har selvfølgelig forståelse for at folk er litt ulike her.
Ta kontakt hvis noen lurer på noe!