Kvinne 21 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Bergenhus
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie18 500,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Videregående
- Arbeid Barnehage
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg er en 21 år gammel jente som kommer fra son, men studerer nå informasjonsvitenskap på UiB. Ved siden av studie jobber jeg som vikar i barnehage og trives godt med det. På fritiden er jeg glad i å gå tur ute, trene, være sosial og lage god mat. Jeg anser meg selv som en rolig, omsorgsfull jente, som liker ro og orden rundt meg.
Til høsten skal jeg flytte sammen med venninen min Vilde Seville, som også er 21 år og kommer fra son (vi begge blir 22år iløpet av sommeren). Hun begynner på siste året på finans på bi, og jobber deltid i butikk ved siden av.
Vi begge har bodd i kollektiv i to år, her har vi vært opptatte av renslighet og orden og har hatt fast vaskedag en dag i uken, noe jeg ønsker å fortsette med når jeg flytter