Gå til hovedinnhold

Kvinne 20 år søker bolig for 3 personer fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall3 personer
  • Maks leie24 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester ikke

Utfyllende informasjon

Hei!
Vi er tre kristne jenter som leter etter et sted å bo til neste semester, da vi skal begynne å studere.

Vi er alle fra Kristiansand, og går dette året på folkehøyskole/bibelskole. Hannah skal studere Filosofi ved UiB, Irma Amalie skal studere fysioterapi ved HVL, og Juliette skal studere realfag ved UiB.

Vi er glad i besøk, og ønsker at dette kan være et sted mennesker føler seg velkomne til å ta en prat med en kopp kaffi i hånda.

Vi verken fester eller røyker, og vi liker å holde det reint og ryddig rundt oss.

Vi gleder oss til å finne en leilighet som kan bli fylt med glede, gode samtaler og latter, og som viktigst av alt kan bli et hjem i studietiden!

Ta gjerne kontakt gjennom tlf 414 93 774 dersom du har noe som kan passe for oss!❤️

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026