Gå til hovedinnhold

Mann 28 år søker bolig for 1 person fra 10.04.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap
  • Beliggenhet Trondheim

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie7 000,-
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Fra dato10.04.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Legestudent
  • Arbeid St Olavs Hospital
  • Sivilstatus I et forhold

Utfyllende informasjon

Hei Jenny,

Navnet er Håkon Johnstuen. Jeg er legestudent på siste året og skal selge min leilighet i Trondheim gjennom 6 år. Jeg ser derfor etter et rom i hybel fra 10.04.26 til og med 19.06.26. Du har kanskje pratet med min tidligere samboer Amund om akkurat denne hybelen?

Jeg er rolig, ryddig og tar godt vare på det rundt meg. Ingen festing, røyking, bil eller høy musikk. Pliktoppfyllende, alltid tilgjengelig på telefon og generelt sosial og lett å ha med å gjøre.

Kollektivet i Solborgvegen ser attraktivt ut og jeg er interessert i korttidsleie. Ta gjerne kontakt dersom rommet er ledig.

Mvh
Håkon Johnstuen

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026