Kvinne 20 år søker bolig for 1 person fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel
- Beliggenhet Kristiansand
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie9 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Er utdannet helsefagarbeider, men tar påbygg og skal søke studier til høsten
- Arbeid Jobber deltidsstilling i hjemmesykepleien
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Interesser Gaming, Styrketrening, Turer
Utfyllende informasjon
Hei
Jeg er 20 år og fyller 21 i år og skal studere til høsten i Kristiansand og ser etter et rolig og hyggelig sted å bo over lengre tid. Jeg er fra Mjøndalen (Drammen kommune) og tar påbygg nå på Lier vgs.
Jeg er ferdig utdannet helsefagarbeider og jobber nå i hjemmesykepleien og tenker å søke jobb i Kristiansand, sånn at jeg får en inntekt ved siden av studielånet.
Som person er jeg rolig, ryddig og ansvarsfull. Jeg røyker ikke, drikker sjelden og har ikke dyr. Jeg er også opptatt av å ha det rent og ordentlig rundt meg, og å være en trygg og forutsigbar leietaker.
Jeg har stabil økonomi og kan stille med depositum ved behov. Jeg kan flytte inn fra 01.07 og øsnker langtidsleie. Kunne veldig gjerne tenke meg å komme på visning hvis det er mulig. Ser frem til å høre fra dere!
Vennlig hilsen
Nesil Erdogan