Gå til hovedinnhold

Kvinne 21 år søker bolig for 3 personer fra 01.06.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall3 personer
  • Maks leie22 500,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.06.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Grunnskolelærer
  • Arbeid Fysisk/Psykisk utviklingshemmede
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser Dans, Maling, Perle, Sport, Venner

Utfyllende informasjon

Hei! Vi er 3 jenter som skal studere til høsten. Vi er alle kristne og gode venninner som er rundt 20/21 år. To av oss møttes i fjor på Helgeland folkehøgskole mens hun siste gikk på Hedemarkstoppen folkehøyskole. Kristine skal studere Vernepleie på HVL, Mathilde skal studere grunnskolelærer 1-7 på HVL og Solveig Jalia skal studere
Vi er rolige og ansvarsfulle jenter. Vi har alle gått på folkehøgskole så vi er godt vant med å bo med andre og verdsetter et trygt, ryddig og hyggelig kollektiv. Vi liker å være sosiale og invitere venner på besøk, på middag og på Bibelgruppe. Vi går også aktivt i kirken. På fritiden liker vi å også å gå tur og trene. Vi verken røyker eller fester og har ikke dyr.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026