Mann 21 år søker bolig for 1 person fra 16.01.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet, Hus
- Beliggenhet Byåsen, Flatåsen, Heimdal, Tiller, Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie13 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato16.01.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Helse og oppvekst
- Arbeid Henrik Aurtande, doka
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Familie, Venner
Utfyllende informasjon
Hei. Jeg er en 21 år blid og rolig gutt som kommer fra meråker, men vil bo i trondheim for å utvikle meg selv og oppleve nye omgivelser. Jeg har fått fulltidsjobb hos Doka som lagermedarbeider og trives dær, nå ser jeg etter et sted å bo i trondheim gjerne med parkering eller parkeringsmuligheter i nærområdet. Jeg har en partner som bor i trondheim, så det å ha lov til å ha besøk og overnatting er noe jeg er på utkikk etter.
Jeg har alltid betalt mine faste utgifter og alle regniner jeg får. Og skjønner konseptet med å leie hos noen. Jeg bryr meg om at det skal være ryddig og rent rundt meg, også er jeg rolig så støy hører dere ikke fra meg.
Jeg røyker ikke og har ikke dyr.
Jeg setter stor pris på rask tilbakemelding da jeg trenger noe fortest mulig, jeg er alltid tilgjengelig for en telefonsamtale hvis det trengs.