Gå til hovedinnhold

Kvinne 24 år søker bolig for 3 personer fra 01.02.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Brakerøya, Drammen

Betingelser

  • Antall3 personer
  • Maks leie25 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.02.2026

Om leietaker

  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Arbeid Sykepleier
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester ikke

Utfyllende informasjon

Hei!
Vi er tre spanske sykepleiere som jobber på sykehuset i Drammen. For øyeblikket bor vi i en annen leilighet, men vi kan flytte inn fra 1. februar. Grunnen til at vi ønsker å flytte, er at vi nå deler leilighet med andre og ønsker å bo alene. Vi er 23 og 24 år gamle.

Vi er veldig interesserte i leiligheten og lurer på om det er mulig å avtale en visning, og om innflytting fra 1. februar kan passe.

Takk på forhånd!

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025