Kvinne 37 år søker bolig for 2 personer fra 24.07.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel, Leilighet, Hus
- Beliggenhet Bekkelaget, Ekeberg, Lambertseter, Nordstrand, Oslo
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato24.07.2025
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Utdannelse Ole: lege. Camilla: Bachelor i økonomi og ledelse
- Sivilstatus Samboer
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Kjæledyr Hund
Utfyllende informasjon
Hei!
Vi er et voksent par på 37 og 38 år som ser etter et langsiktig og stabilt leieforhold i Oslo.
Om oss:
- Ole er lege, og jeg er utdannet innen økonomi.
- Jeg er for tiden på litt mellom jobber og søker litt rundt, samtidig som jeg driver et lite firma innen innholds- og SoMe-produksjon for bedrifter.
De siste månedene har vi bodd sammen på 21 m² i Oslo etter at Ole flyttet hit i forbindelse med et samlivsbrudd. Nå ønsker vi oss et hjem med bedre plass, hvor vi kan etablere oss og virkelig skape gode ogb stabile hverdagsrutiner.
Vi ser primært etter bolig på sørsiden av Oslo, da dette gjør det enklere å tilbringe tid med Oles tre år gamle sønn fra et tidligere forhold.
Med på flyttelasset er også Hedwig:
en seks år gammel tispe på rundt åtte kilo. Hun er en sosial, rolig og snill liten hund som bjeffer svært sjelden og trives godt både med mennesker og andre hunder.
Vi ser helst etter en bolig på ca. 50–60 m² med minst ett soverom.
Dersom du tror vi kunne vært en god match som leietakere, hører vi veldig gjerne fra deg. Vi tar godt vare på boligen vi bor i og ønsker et hyggelig og tillitsfullt forhold til utleier.
Vi har det ganske så travelt med å finne en boplass, da stedet vi nå bor på blir overtatt av broren til eieren av leiligheten hovedleiligheten i slutten av måneden, så vi er egentlig helt klare til å flytte rett inn et sted:)
Håper vi hører fra deg! 😄