Gå til hovedinnhold

Mann 23 år søker bolig for 1 person fra 17.09.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet, Parkering
  • Beliggenhet Stavanger

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie13 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato17.09.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Bachelor
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester sjelden

Utfyllende informasjon

Hei

Jeg er en 23 år gammel mann som opprinnelig kommer fra Arendal. For tiden bor og jobber jeg på Evje. Jeg er nyutdannet politi og har takket ja til jobbtilbud på Stavanger politistasjon. I den forbindelse så leter jeg etter en plass å bo.

Jeg vil beskrive meg selv som en positiv, omgjengelig og engasjert person. Jeg tilstreber å ha orden i tingene mine og samarbeide på best mulig måte med andre.

Jeg begynner i jobben i Stavanger den 27. oktober.

Jeg ønsker å leie en leilighet som er i nærheten av Stavanger sentrum. Jeg har bil og ønsker parkeringsplass til leiligheten. Jeg er ikke så kravstor på interiør, men ønsker et kjøkken som har god plass. Helst soverom og kjøkken adskilt. Ønskelig med en leie som ikke overstiger 13 000 kroner.

Dersom det virker interessant å ha meg som leietaker, er det bare å sende meg en melding. Jeg har referanser dersom det er ønskelig.

Logg inn for å kontakte annonsøren