Gå til hovedinnhold

Kvinne 25 år søker bolig for 2 personer fra 01.01.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bergen

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie16 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.01.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Utdannelse Medisin

Utfyllende informasjon

Jeg og min venninne er på utkikk etter en eller to hybelvenner å lete etter et sted sammen med eller en bolig sammen hos allerede innflyttede. Vi ønsker å flytte inn fra 01.01.2026.

Litt om oss:
Jeg er 25 og studerer medisin ved UiB. Er veldig glad i trening og tid i naturen, kulturelle opplevelser og god mat, rolige sammenkomster med venner samt en dansekveld her og der. Tuva er 25 år og startet nylig å arbeide som utvikler i Bergen. På fritiden liker hun også å trene, gå turer i fjellet, spille volleyball, lese bøker og lage god mat. Ellers er begge veldig ryddig og liker å ha det rolig og rent rundt seg.

Vi ser for oss både felles middager, filmkvelder, spillkvelder og annet sosialt, men samtidig rom for å trekke seg tilbake for litt alenetid.

Ta kontakt dersom dette høres ut som ein bra sosial match!

Mvh Evgenia Taranova

Logg inn for å kontakte annonsøren