Gå til hovedinnhold

Kvinne 37 år søker bolig for 1 person fra 01.03.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Hundvåg bydel, Stavanger, Storhaug, Valand

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie12 500,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.03.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Deltidsstudent
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Utdannet helsefagarbeider, jobber/har jobbet hovedsakelig i butikk
  • Arbeid Butikkmedarbeider butikk og ekstra hjelp på sykehjem
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Dans, Familie, Hytta, Jobbe, Kreativitet, Lese, Matlagning, Rydde

Utfyllende informasjon

Jeg er ei ordens, rolig og pålitelig og ordens dame på 37 år, utdannet helsefagarbeider men jobber hovedsakelig i butikk i sentrum også noe ekstra på Lervig sykehjem. Jeg er utdannet helsefagarbeider men har de fleste år(også nå) jobbet i butikk, i sentrum.
Ellers er jeg i glad i matlaging, baking, lese, kreativt arbeid/hobby, være ute og også og reise samt tid på hytta med familien.😀 Gode referanser, arbeids kontrakt/lønnsslipp, depositumskonto garanti(eller gjerne helst nav garanti) og diverse kan vises/sendes ved forespørsel.

Møblert/delvis møblert ønskes, helst ikke kjeller. I Stavanger området .

Max 12000 evnt 13000 om alt er inkl.
Ta gjerne kontakt om du har en koselig sentral bolig eller ved spørsmål. Fleksibel på innflytting.
Kine

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026