Mann 21 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel
- Beliggenhet Oslo
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie10 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse ØkAdm OsloMet
- Arbeid Assistent hos Barnehagesentralen
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Trening
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg heter Eivind Mjelde, er 21 år og kommer fra Finnmark. Jeg har fullført første året på Økonomi og administrasjon ved OsloMet og fortsetter på studiet til høsten, samtidig som jeg begynner på ingeniørstudiet i datavitenskap og matematisk modellering. Ved siden av studiene har jeg det siste halvåret jobbet i barnehage, og jeg planlegger å fortsette i omtrent 50 % stilling.
Jeg søker en hybel med eget bad/toalett og kjøkkenløsning. En trygg og praktisk bosituasjon er viktig for meg, slik at hverdagen med studier og jobb går godt sammen.
Som person er jeg strukturert, ansvarsfull og omgjengelig. Jeg holder orden rundt meg, kommuniserer godt og bidrar gjerne til et hyggelig bomiljø. Etter videregående gjennomførte jeg førstegangstjeneste, der jeg var tillitsvalgt – en rolle som ga meg mye ansvar og god erfaring med samarbeid og å ta hensyn til andre. På fritiden liker jeg å trene, lage mat og være sosial med venner.
Jeg ønsker om mulig å flytte inn noen dager før 1. august, og håper vi kan finne en løsning på det.
Med vennlig hilsen
Eivind Mjelde