Kvinne 26 år søker bolig for 1 person fra 01.10.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet
- Beliggenhet Frogner, Gamlebyen, Grønland, Grünerløkka, Ila, Majorstuen, Sagene, Sentrum, Sofienberg, St. Hanshaugen, Ullevål, Uranienborg
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie8 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.10.2025
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Arbeid Selvstendig næringsdrivende
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Film, Filosofi, Litteratur, Musikk, Skrive, Trening
Utfyllende informasjon
Mitt navn er Synnøve. Jeg er 26 år og har bodd i Oslo siden 2019. Jeg jobber for øyeblikket som aktivist, skribent og sosial/politisk kommentator. Jeg gjør derfor mye forskjellig i jobbhverdagen min. Alt fra å skrive kronikker for NRK, sitte på nyhetsmorgen, debatt innspillinger, panelsamtaler you name it.
På fritiden er jeg en sosial sommerfugl. Jeg er veldig glad i å fyke rundt og være sosial. Itillegg til dette er jeg opptatt av gode rutiner på ting som fysisk aktivitet og velvære.
I en kollektiv setting er jeg ryddig, pålitelig og en som er opptatt av god kommunikasjon. Jeg syns det skal være god balanse mellom å respektere behov for egentid og å gjøre sosiale ting sammen. Om så det er middag, bodydoubling eller en spillekveld. Det å kunne samarbeide godt og være forståelsesfulle er også kvaliteter jeg personlig verdsetter!
Jeg røyker ikke og har ingen kjæledyr.
Referanser fra tidligere leieforhold kan ordnes om dette er ønskelig:)