Mann 19 år søker bolig for 4 personer fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall4 personer
- Maks leie7 400,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Arbeid Mentor
- Renslighet Ryddig
- Festvaner I helger
- Interesser Joggeturer, Matlagning, Styrketrening
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg heter Noraddis, og til høsten ønsker jeg og noen kompiser å flytte inn sammen. Jeg studerer fornybar energi som fulltidsstudent. Jeg er en aktiv og sosial person som liker å trene både på gymmen og løping ute. I tillegg er jeg en positiv person som liker å ha ting litt på stell rundt meg. Jeg trives godt i sosiale settinger og trives kjempe godt med en god kveld med gutta, enten det er bare for å prate eller finne på noe gøy sammen.
Vi ser etter en hybel i et kollektiv i nærheten av NTNU og Bi i Trondheim. Jeg har et budsjett på 7000 ish kr i måneden. Det er viktig for meg at det er rent og ryddig, og at det er et trivelig miljø i huset. Jeg ser etter et sted hvor man kan slappe av og trives, men også være sosial og hyggelig med de man bor med.
Jeg er lett å bo med, ansvarsfull, og opptatt av at alle skal trives. Har du spørsmål eller vil vite mer om meg, er det bare å ta kontakt😊