Mann 25 år søker bolig for 2 personer fra 10.08.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet, Hus
- Beliggenhet Stavanger
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie25 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato10.08.2025
Om leietaker
- Utdannelse Ingen utdannelse
- Arbeid On shore arbeider
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester ikke
Utfyllende informasjon
Hei!
Mitt navn er Felix Cyren, jeg er 25 år gammel og kommer fra Nittedal. Jeg er en rolig, ansvarlig og ryddig person som nå er på utkikk etter et sted å bo – gjerne i nærheten av arbeid og treningsmuligheter.
De siste årene har jeg reist og jobbet selvstendig rundt i verden, og er nå klar for å etablere meg i Norge igjen med en fast og strukturert hverdag. Jeg har et stabilt inntektsgrunnlag og er vant til å ta vare på både hjem og omgivelser. Jeg verken fester eller røyker, og setter pris på et rolig og ordentlig bomiljø.
Som leietaker er jeg punktlig med betaling, pliktoppfyllende og lett å ha med å gjøre. Jeg er fleksibel på både innflyttingstidspunkt og leieperiode, og tar gjerne godt vare på boligen din.
Ta gjerne kontakt dersom du ønsker en hyggelig og ansvarsfull leietaker!