Gå til hovedinnhold

Kvinne 25 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet
  • Beliggenhet Frogner, Grünerløkka, Majorstuen, Sentrum, St. Hanshaugen

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie10 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Ikke i jobb
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Cafe-besøk, Film/tv-serier/kino, Foto, Musikk, Reise, Turgåing

Utfyllende informasjon

Hei! Jeg er en snill og grei jente fra Bergen, født i 2000. Har bodd i Oslo siden august 2025 og trives veldig godt i byen! Jeg har studert litt psykologi på HK Kristiania, men planen er å studere noe annet til høsten igjen (litt usikker på hva og hvor enda!). Nå ser jeg etter et nytt sted å bo, ettersom leiekontrakten min går ut i sommer🥰

Tidligere har jeg bodd for meg selv, men tenker nå at det hadde vært koselig å bo i kollektiv. Jeg har en del venner i Oslo fra før av, men er alltid glad i å bli kjent med nye folk!

På fritiden liker jeg å gå tur, lese, reise (det er det beste jeg vet!), se serie og finne på masse hyggelig med venner🫶🏼

Helt på tampen her er det viktig for meg å si at jeg liker å ha det rent, ryddig og fint rundt meg!

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026