Kvinne 20 år søker bolig for 2 personer fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Majorstuen, St. Hanshaugen
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Bachelor BI
- Arbeid Kamfjordhjemmet bo og behandling
- LinkedIn LinkedIn profil
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Familie, Skole, Trening, Venner
Utfyllende informasjon
Hei! 😊
Vi er to jenter på 20 år som er svært interesserte i leilighet, og kommer gjerne på visning dersom det lar seg gjøre. Vi er fleksible og møter gjerne opp på tidspunkt som passer for deg.
Vi heter Ada Dahl og Camilla Elise Gran, begge 20 år og gode venninner fra Sandefjord. Vi bor nå i Oslo hvor vi studerer vårt første år ved BI Handelshøyskole. Ada tar en bachelor i økonomi og administrasjon, mens Camilla studerer forretningsjus og økonomi. Begge har jobb ved siden av studiene og er vant til å kombinere arbeid, rutiner og ansvar.
Som leietakere er vi ryddige, rolige, pliktoppfyllende og sikre betalere. Vi tar godt vare på både egen og andres bolig, holder det rent og ordentlig, og følger regler og avtaler. Vi ønsker et hyggelig og stabilt leieforhold, gjerne over flere år.
Vi håper å høre fra deg!
Med vennlig hilsen Ada Dahl og Camilla Elise Gran