Leietaker, 25 år
Kvinne · Norge · Jobber fulltid
Søker hybel eller leilighet i Bergen, Kronstad og Landås
- Beboere
- 1 person
- Leieperiode
- Langtidsleie
- Innflytting
- 8. nov 2026
- Soverom
- Minst 1
- Maks leie / mnd
- 16 000,-
Med egne ord
Hei! 😊
Eg er på leit etter leilegheit i Bergensområdet, med grei avstand til sentrum og mi arbeidsplass, Haukeland universitetssjukehus.
Eg kjem frå Osøyro i Bjørnafjorden kommune. Eg er ferdigutdanna sjukepleiar, og arbeidar for tida 100% på Haukeland universitetssjukehus. Eg studerte sjukepleie i Kristiansand. Eg er utdanna helsefagarbeidar i botn.
Eg er ei roleg, pliktoppfyllande og ryddig jenta. Eg har interesse som varierer frå å vere ute i naturen til å lesa bøkar. På fritida likar eg å vere sosial med venar og familie.
Eg bur for tida i Ytre Sandviken. Før dette har eg budd på Landås, og trivst svært godt i dette området. Eg ser etter noko for meg sjølv, og ynskjer overtaking av ny leilegheit så snart som mogleg.
Gjerne ta kontakt viss det er noko dykk lurar på!
Venleg helsing Johanne!
Økonomi og trygghet
-
Kredittsjekk godkjent Ingen betalingsanmerkninger per 29. okt 2026
-
Identitet bekreftet BankID
-
Jobber fulltid Sjukepleiar på Haukeland Universitetssjukehus
-
Referanser Kan vise frem referanser på forespørsel