Mann 26 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Hus
- Beliggenhet Bergen
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie7 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2025
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Bachelor i Biologi
- LinkedIn LinkedIn profil
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Fiskning, Fjellturer, Fritidsdykking, Matlagning
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg er fra Danmark og har tatt en bachelor i biologi ved Aalborg Universitet. Nå har jeg søkt på masterprogrammet i marinbiologi ved UiB for høsten 2025. I den forbindelse leter jeg etter et kollektiv eller bofellesskap i Bergen.
Jeg har bodd i både kollegium og bofellesskap i Danmark i fire år, så jeg er godt vant til å dele hjem med andre. Jeg prøver også å bli bedre i norsk, og har faktisk en Duolingo-streak på 131 dager (og teller ennå)!
Når været er surt, liker jeg å kose meg med en god film eller serie – men er det fint ute, foretrekker jeg å være i naturen. Da går jeg gjerne på fjelltur eller prøver å fange middag med fiskestanga.
Jeg håper å finne noen trivelige folk å bo med – som liker både sofakos og selvfanget fisk til middag!