Mann 20 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap
- Beliggenhet Ås, Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie7 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2025
Om leietaker
- Studiestatus Deltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Forkurs- Realfagskurs
- Arbeid Isushi. Lino Jr. Samson roubles. SCM service crew member
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Cryptocurrency, Filosofi, Investeringer, Musikk, Musikkprodusering, Sikkerhetspolitikk/forsvarspolitikk, Styrketrening, Zyzz
Utfyllende informasjon
Jeg trener hver dag, er dedikert i studier og elsker penger. Jeg bruker mye av tiden min på treningssenteret for å bli swole, og spiser mat som gir meg den beste helsen mulig. Jeg er opptatt av helse og trening derfor blir det ikke så my drikking, koffein of sukker inkludert. Jeg har alltid mulighet til å betale leie, uansett hva. Med hjelp av planlegging fra tidligere år.
Ellers liker jeg å snakke om investeringer, det er veldig gøy for meg og jo bedre jeg blir i investeringene mine jo letter blir det for meg å tjene mer penger. Jeg er også veldig spent på hvem jeg kommer til å møte når jeg flytter inn og alle folkene jeg møter på universitetet.
Jeg elsker også krangler/diskusjoner/debatter. fordi som regel vinner jeg med brutal logikk og utholdenhet. Jeg bryr meg ikke om hvem jeg bor med så lenge de ikke blæster høytaler på 100% klokken 3 om natten