Kvinne 23 år søker bolig for 2 personer fra 01.01.2027
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel
- Beliggenhet Majorstuen, Oslo, St. Hanshaugen, Ullevål
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeKorttidsleie
- Fra dato01.01.2027
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Bachelor i økonomi og administrasjon
- Arbeid Pleiemedarbeider
- LinkedIn LinkedIn profil
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Middagskvelder, Trening, Turer, Venner
Utfyllende informasjon
Hei! Vi er to venninner, Birgit (21) og Andrea (23), som søker leilighet i Oslo fra januar til juni 2027, da vi kommer hjem etter utveksling.
Vi går begge 3. året på bachelor i økonomi og administrasjon ved OsloMet, og ønsker å finne et hyggelig sted å bo sammen. Ved siden av studiene jobber vi begge innen helse- og omsorgssektoren, på henholdsvis helsehus og sykehjem. Vi er begge ryddige, ansvarsfulle og pliktoppfyllende, og har tidligere erfaring med å bo i kollektiv.
På fritiden liker vi å trene, være sosiale og finne på ting med venner. Vi er glade i å være sosiale, men er samtidig rolige og fester ikke hver helg. Vi ønsker et hjem hvor vi kan trives og ha det hyggelig sammen, samtidig som vi tar godt vare på boligen.
Vi ser primært etter 2 soverom, gjerne i områder som Majorstuen, St. Hanshaugen, Grünerløkka, Bislett eller Sagene, men er åpne for flere områder dersom leiligheten passer.
Budsjett: Opptil 20 000 kr per måned totalt.
Ta gjerne kontakt dersom du har en leilighet som kan være aktuell for oss! Vi sender gjerne mer informasjon om oss selv og referanser ved behov. 😊
Hilsen
Birgit og Andrea