Kvinne 23 år søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Leilighet, Hus
- Beliggenhet Gamle Oslo, Grünerløkka, Majorstuen, Oslo, Sagene, St. Hanshaugen
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie18 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Utdannelse Sykepleierstudent
- Arbeid Vikar omsorgstjenesten
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Filmkvelder, Joggeturer, Matlaging, Skole/utdanning, Sosiale-aktiviteter, Trening, Venner
Utfyllende informasjon
Vi er to venninner på 23 år, Thea-Merete og Mia, som er på utkikk etter en leilighet sentralt i Oslo. Vi er opprinnelig fra Nordland, og har vært venninner i 8 år. Jeg har har bodd i Oslo i 2 år, og Mia i 5 år. Begge har god erfaring fra å bo i kollektiv, og vi ønsker nå å finne en plass å bo sammen!
MAXLEIE: 9500kr hver, helst inkl. strøm og/eller varmtvann.
Jeg er fulltidsstudent og studerer sykepleien på Oslomet, begynner mitt 3.år på bachelor etter sommeren. På fritiden liker jeg å være sosial, gå turer, trene og studere med venner.
Mia er fulltidsstudent og tar en mastergrad i spesialpedagogikk med fordypning i logopedi. Mia jobber som barnehagemedarbeider på deltid, og på fritiden spiller hun fotball på Grünerløkka, så hun er mye på trening og kamper.
Vi begge er trivelige og sosiale jenter, og er da både åpne for en 3-roms leilighet for oss to, men også for en 4-roms med en til jente.
Vi er spesielt interesserte i områdene Grünerløkka, Sagene, Torshov, St.Hanshaugen og Majorstuen, men er åpne for det meste!
Vi er pliktoppfyllende leietakere, sikre betalere og har gode referanser.
Gjerne ta kontakt hvis du har noe som passer oss! :)