Gå til hovedinnhold

Søker bolig for 2 personer fra 01.08.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Frogner, Gamle Oslo, Grünerløkka, Majorstuen, Sentrum, St. Hanshaugen

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie20 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Markedsføringsledelse
  • Arbeid Assisterende avdelingsleder
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Enæring, Livvstil, Trening

Utfyllende informasjon

Jeg er 25 år og jobber fulltid som assisterende avdelingsleder i butikk, samtidig som jeg tar en bachelor i markedsføringsledelse på BI. Jeg er også utdannet interiørkonsulent, og har stor interesse for både klær og interiør. Fritiden min brukes på venner og familie.

Jeg kommer opprinnelig fra Trondheim, men har bodd i Oslo de siste 5 årene. De siste av disse med samboeren min. Vi er nå på utkikk etter en ny plass å bo. Vi er ordentlig og ryddig, sikre betalere, og har ikke dyr.

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026