Gå til hovedinnhold

Kvinne 20 år søker bolig for 1 person fra 01.06.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Bakklandet, Møllenberg, Sentralt i Trondheim, Trondheim

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie8 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.06.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Årsstudium i pedagogikk
  • Arbeid Avdelingsleder butikk på Hunderfossen og butikkmedarbeider/skiftleder på Normal
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Dans, Godmat, Godstemning, Kafekos, Musikk, Natur, Turer

Utfyllende informasjon

Jeg er 20 år (f.2005), og tar nå et årsstudium i pedagogikk, for å komme i gang med studier etter jeg hadde et friår/jobbår etter videregående i fjor. Bortsett fra en 3-ukers tur til Filippinene, var det jobb, familie-tid, fysisk aktivitet og annet sosialt tida har gikk med til🫶🏼 Jeg er fra Øyer (bedre kjent som Hafjell), rett nord for Lillehammer, og der bodde jeg til jeg begynte på skolen.

På fritida er jeg glad i å være med venner, gå tur eller dra på café. Jeg er sosial, men også veldig selvstendig og kan være glad i å være aleine. Jeg ønsker å bli kjent med nye mennesker, og forhåpentligvis forme nye vennskap. Mitt største ønske er å finne noen å kunne ta en kaffe med☕️Er ikke "bare bare" å skulle flytte inn med noen man ikke kjenner, slik at det vil være viktig for meg å vite at de jeg eventuelt skal bo med ønsker et koselig og ryddig sted å bo 💐Tror nok at jeg ønsker å bo med hvert fall noen jenter, og gjerne noen som er første- eller andreårsstudenter:) Likevel åpen for andre.

Jeg er en person som går overens med de aller fleste, og jeg har hørt at jeg er flink til å tilpasse meg. Jeg er rettferdig, ansvarlig, ærlig, raus og empatisk (har jeg også hørt). Jeg er ikke spesielt god til å lage mat/bake, så det er noe jeg ønsker å bli flinkere til gjennom studieårene. Ellers er jeg glad i frisk luft og er generelt naturglad, og vil gjerne ta meg en gåtur om jeg har tid🏔️ Det kan også hende jeg vil ta opp igjen dansinga mi, etter ett års pause etter 14 år på Lillehammer Dansesenter.

Angående festing er jeg glad i å samles med venner og ha god stemning, og vil være med på det som skjer sosialt. Gjerne invitere til en rolig og koselig kveld en gang i blant også:) Jeg røyker eller snuser ikke i det hele tatt. Ønsker ikke å bo med dyr.

Gjerne spør om det skulle være noe🤍
åpen for å bo både med 1,2 eller 3 andre, eller for meg selv
Bor med 2 andre jenter i år, og vil egentlig bare prøve ut noe nytt og få litt forandring til neste år:)
- Guro

Logg inn for å kontakte annonsøren