Kvinne 23 år søker bolig for 2 personer fra 01.02.2027
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Frogner, Grünerløkka, Majorstuen, St. Hanshaugen, Uranienborg
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie24 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.02.2027
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Master
- Arbeid Butikkansatt / rekrutterer
- LinkedIn LinkedIn profil
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
Utfyllende informasjon
To søstre søker 3-roms leilighet i Oslo 🏡
Hei!
Vi er to søstre på 23 og 20 år fra Arendal som ser etter en hyggelig 3-roms leilighet i Oslo, med ønsket innflytting i januar/februar 2027.
Vi ønsker helst å bo på Frogner, St. Hanshaugen, Bislett eller Majorstuen, og har et samlet budsjett på maks 24 000 kr i måneden.
Litt om oss:
Jeg er 23 år og studerer en master i Leadership and Organizational Psychology ved BI. Ved siden av studiene jobber jeg hos Anton Sport og med rekruttering.
Søsteren min, Mia, er 20 år og studerer en bachelor i psykologi og psykisk helse. Ved siden av studiene jobber hun på restaurant.
Vi er begge rolige, ansvarsfulle og ryddige jenter som ønsker oss et hyggelig sted å bo over tid. Vi tar godt vare på hjemmet vårt, er pålitelige med betaling og ønsker å være trygge og gode leietakere.
Vi er fleksible med innflyttingsdato og kommer gjerne på visning dersom dere har noe som kan passe!
Ta gjerne kontakt om dere har en leilighet til leie, eller vet om noe som kan være aktuelt. Vi gleder oss til å høre fra dere! 🌸
Hilsen
Ingrid og Mia