Mann 23 år søker bolig for 2 personer fra 01.05.2024
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Gamle Oslo, Løren, Oslo
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie18 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.05.2024
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Arbeid Skogheim El-installasjoner, Elektriker lærling
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester ikke
- Interesser Familie, Felleskap, Filmer, Friluftsliv, Gaming, Jesus, Misjonssalen, Sosialekvelder, Sport, Venner
Utfyllende informasjon
Jeg (Magnus) er 23 år og er voksenlærling for et elektrikerfirma her i Oslo, noe som gjør at jeg har fast inntekt hver måned med montørlønn.
Ine er 22 år gammel tar en bachelor på Høyskolen Kristiania i Fysisk aktivitet og ernæring, og jobber deltid ved siden av studiet. Jeg er på mitt 2. år på bachelor og trives med det!
Vi bor nå begge to i hvert vårt kollektiv med venner vi har fra videregående og folkehøyskole, men gleder oss veldig til å flytte sammen i vår egen leilighet.
Vi er begge to opptatt av å ha det ryddig rundt oss og ta vare på stedet vi bor (vi røyker eller fester ikke), og gleder oss til å gjøre det til vår egen plass.
Vi er et relativt rolig par og gleder oss til å kunne invitere kjente og kjære på middagsbesøk, spillkvelder og kake og kaffi.
Logg inn for å kontakte annonsøren