Gå til hovedinnhold

Kvinne 22 år søker bolig for 1 person fra 01.01.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Trondheim

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie7 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.01.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Utdannelse Realfagskurs/forkurs ingeniørfag
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Fjelltur, Klatring, Løping, Snowboard, Trening

Utfyllende informasjon

Jeg heter Carina, er 22 år og kommer fra et lite sted som heter Korgen i Nord-Norge. Jeg har studert i 2 år, men nå har jeg funnet ut at jeg vil ta forkurs/realfagskurs til ingeniør. Jeg har allerede bodd et år i Trondheim fra før av og trives godt der, som også gjør at jeg vil fortsette å både bo og studere i byen. Siden kurset starter i januar og går utover vår-semesteret ønsker jeg leie fom. 1.januar.
Jeg har bodd både på hybel under vgs og i leilighet som student, og har referanser om det ønskes. Jeg er en ryddig person, og kommer til å bruke mestparten av tiden til studie, og ellers trening og være med venner på fritiden.
I første omgang ønsker jeg hovedsaklig å skaffe et sted å bo utover vår-semesteret, og om det skulle være ledig lengre så er det også fint.
Ønsker veldig gjerne å bo nærme eller ha nær tilgang til å komme seg til Gløshaugen grunnet skole.
Om det skulle vært noe av interesse jeg har glemt å skrive så gjerne spør!

Logg inn for å kontakte annonsøren