Mann 24 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Frogner, Majorstuen, Oslo, Sentrum, St. Hanshaugen, Ullevål, Uranienborg
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie9 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Statsvitenskap
- Arbeid Hotellmedarbeider
- LinkedIn LinkedIn profil
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner I helger
Utfyllende informasjon
SØKER ROM I KOLLEKTIV FRA 1. AUGUST
Hei! Jeg heter Jørgen (snart 25) og flytter til Oslo etter sommeren for masterstudier innen strategisk/politisk kommunikasjon ved enten Høyskolen Kristiania eller UiO. Ved siden av studiene planlegger jeg å jobbe deltid i hotellbransjen, og har stabil økonomi gjennom jobb og studiestøtte.
Jeg har en strukturert hverdag med fokus på studier, jobb og trening, og trives best i et hyggelig og ryddig bofellesskap. Er sosial og drar gjerne ut på byen i helger innimellom.
Har snart fire års erfaring fra kollektiv med ulike sammensetninger, og er vant til å ta ansvar for fellesområder og felleskostnader. Kan vise til svært gode referanser fra nåværende utleier etter nær tre år i samme leieforhold.
Partneren min bor i Kristiansand, og han vil gjerne besøke meg av og til - men jeg flytter alene og ser etter et sted jeg kan bli boende over tid (helst minimum to år).
På fritiden trener jeg regelmessig og engasjerer meg gjerne i studentmiljø. Ser etter et sosialt, men respektfullt kollektiv – foretrukket studenter eller unge voksne i 20-årene.