Gå til hovedinnhold

Kvinne 26 år søker bolig for 1 person fra 20.09.2023


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
  • Beliggenhet Oslo

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie13 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato20.09.2023

Om leietaker

  • Studiestatus Deltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Master i helsevitenskap, klinisk forskning
  • Arbeid Sykepleier 75%
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Kjæledyr Hund
  • Interesser Reiser/opplevelser, Friluftsliv/dyr/musikk/familie/venner/

Utfyllende informasjon

Jeg leter etter et bosted i Oslo, der rask innflytting er svært ønskelig grunnet brå endring i livssituasjon.

Jeg jobber som sykepleier og timelærer i Oslo, ved siden av at jeg for tiden skriver masteroppgave i klinisk forskning i sykepleie ved OsloMet Pilestredet. Jeg er svært rolig og tilpasningsdyktig som person. Opptatt av å ha det ryddig og renslig. Med meg som samboer har jeg Hera.💓 Hera er en husvandt og snill fuglehund, vandt med å bo i by og tettbebygde strøk. Ekstremt godt gemytt og tillitsfull mot alle mennesker i alle aldere. Hun er fast besøkshund sammen med meg på Gatehospitalet der jeg jobber som sykepleier. Vi er sammen aktive, og er ofte ute på kortere eller lengre utflukter sammen. Det er tenkelig at hun også periodevis vil bo på gården til mine foreldre.

Ønsker å finne et sted hvor både jeg og Hera kan trives, og flytte inn raskest mulig. Både korttidsleie og langtidsleie (frem til juni 24) aktuelt.

Er åpen for både 2-roms, 1-roms, samt også aktuelt med delt leilighet/kollektiv, dersom andre part kan trives med å bo med hund. Jeg og Hera har tidligere bodd i kollektiv på Pilestredet en annen jente, som fungerte veldig fint (referanse tilgjengelig hvis interessant).

Ikke nøl med å ta kontakt!

Logg inn for å kontakte annonsøren