Kvinne 29 år søker bolig for 2 personer fra 01.02.2027
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Oslo
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie18 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.02.2027
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Vernepleier
- Arbeid Vernepleier hos EOS utvikling, samt brukerstyrt personlig assistent hos Humana Omsorg
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Bake/matlaging, Friluftsliv/trene, Lese
Utfyllende informasjon
Vi er to søsken (29 og 33 år) som er på utkikk etter en leilighet på østsiden av Oslo. Vi bor for tiden sammen på Teisen, men ønsker nå å finne et større sted med litt mer plass.
Litt om oss:
Vi er begge fast ansatt i 100% arbeid med ekstrajobber på si. Jeg jobber som vernepleier og min bror er pedagog i barnehage. Vi har dermed begge stabile jobber og en trygg tilknytning til arbeidslivet.
Som personer er vi rolige og ansvarsfulle. Vi setter pris på et hyggelig hjem og ser på hjemmet som et fristed for ro og hvile. Vi røyker ikke, har ingen dyr og tar godt vare på boligen vi leier. Kan vise til gode referanser fra tidligere og nåværende leieforhold.
Vi ønsker oss en leilighet med:
* To soverom
* Stue og kjøkken
* Bad
Stort pluss med terrasse/balkong og parkeringsplass til én bil.
Vi ser først og fremst etter bolig på østsiden av Oslo, gjerne på Teisen, Ensjø, Gamle Oslo, Bryn, Manglerud eller Ekeberg. Vi er også åpne for andre aktuelle områder i nærheten.
Budsjett og innflytting:
Vi betaler i dag 16 000 kr per måned for leie inkludert strøm, internett og varmtvann. Vi ønsker helst en tilsvarende løsning der mest mulig er inkludert i husleien, og kan strekke oss til 18 000 kr per måned dersom dette imøtekommes.
Vi har tre måneders oppsigelsestid der vi bor nå. Tidligste mulige innflytting er 1. februar 2027, men vi er fleksible og kan drøye til mars/ april 2027 dersom vi finner rett leilighet.
Vi er på utkikk etter et langsiktig leieforhold, helst minimum ett år.
Har du en leilighet som kan passe for oss, eller vet om noe som blir ledig på nyåret? Vi hører veldig gjerne fra deg! Vi stiller selvfølgelig gjerne på visning og forteller mer om oss.