Kvinne 23 år søker bolig for 1 person fra 07.09.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Leilighet
- Beliggenhet Trondheim
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie7 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato07.09.2025
Om leietaker
- Studiestatus Fulltidsstudent
- Jobbstatus Deltidsjobb
- Utdannelse Psykologi profesjon
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner I helger
Utfyllende informasjon
Vi er to jenter på 23 år fra Hamar-området, som ønsker å finne en roomie til kollektivet vårt på Ilsvika. Rommet er ledig fra 7 september (evt før).
Vi er sosiale og åpne, og med på å finne på aktiviteter sammen i kollektivet, men har også selvsagt respekt for alenetid.
Rommet er møblert med pult, seng og klesskap. Ellers har vi en felles stue, et bad og kjøkken med god skap- og kjøleskapsplass. Vi har også tilgang på en bod, der vi kan oppbevare alt som skal være av ski og diverse. 3t Ilsvika er nærmeste nabo, det samme er Rema 1000. Månedsleien er på 7000, der strøm kommer utenom.
Visningsinformasjon:
Om du er interessert, ønsker flere bilder eller lurer på noe angående leieforholdet kan du kontakte meg på pm eller på tlf: 41450897
Du kan også kontakte meg her.