Mann 24 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet
- Beliggenhet Oslo
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie12 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.08.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Master i Ingeniørvitenskap & IKT fra NTNU
- Arbeid Begynner i 4subsea
- LinkedIn LinkedIn profil
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Brettspill, Friluft, Livemusikk, Padel, Piano, Ryddeoppettermegselv, Snowboard, Sykling, Tennis, Trening, Utepils
Utfyllende informasjon
Hei! Jeg er 24 år og søker rom i kollektiv med trevlige folk i Oslo. Jeg ønsker å bo med en hyggelig og sosial gjeng her i byn, og bidrar gjerne til et godt felleskap!
Kjappe fakta:
Jeg er fra Oslo/Kjelsås, men har nettopp tatt ingeniørutdanning i Trondheim. Etter 5 år som student flytter jeg nå til hjembyen og skal starte ny jobb i Asker. Jeg har bodd i studentkollektiv i alle år og trives godt med å bo i lag med andre, noe som jeg ønsker å fortsette med:)
Ting jeg liker og sånt:
Jeg er glad i å holde meg aktiv, men er ellers en helt standard rolig og ryddig kar. Jeg synes det er veldig hyggelig å omgås med de jeg bor med, og er ikke vond å be på fellesmiddag, brettspillkveld eller en utepils i sola. Jeg spiller også en runde tennis/padel i ny-og-ne, og trives godt i marka og slalombakken. Ikke minst er jeg også glad i å prøve nye ting!
Forresten:
Jeg sikter på å leie et rom for 1 år i første omgang, men er åpen for å bli boende dersom jeg og kollektivet trives. Angående innflyttingsdato er jeg veldig fleksibel, men sikter på å flytte inn i løpet av august/september.
Ta gjerne kontakt om hva som helst, når som helst:) @Teodor.Lindell