Mann 30 år søker bolig for 4 personer fra 01.12.2025
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet Bergenhus, Bergen, Sentrum
Betingelser
- Antall4 personer
- Maks leie8 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.12.2025
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Data Engineer Konsulent
- Arbeid Data Engineer Konsulent
- Sivilstatus Samboer
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Alt-av-musikk, Friliftsliv, Hav, Trenne
Utfyllende informasjon
Hallo! Jeg heter Joan, og jeg har fullført mastergraden min i fysisk oseanografi, og jeg jobber for tiden ved universitetet.
Jeg er opprinnelig fra Mallorca, og jeg har bodd i Bergen siden januar 2020, så norskkunnskapene mine blir bare bedre og bedre med tiden. Mine foretrukne steder ville være rundt sentrum, men jeg er åpen for andre alternativer hvis de har gode forbindelser. Jeg ønsker å finne en fin og koselig leilighet med stue og et godt kjøkken siden jeg liker å lage mat.
Jeg er en aktiv person, men jeg setter også pris på stille og avslappende stunder alene. Jeg liker leilighetslivet, så jeg setter pris på det hvis de andre leilighetskameratene også vil tilbringe tid sammen, gå på tur eller bare drikke øl om kvelden, se på film eller ha folk på besøk til middag og litt musikk.
Jeg er vant til å dele leilighet med både menn og kvinner, og jeg synes det gir en god balanse. Jeg setter pris på direkte kommunikasjon og ærlighet. Alle situasjoner kan løses og snakkes om før de blir et problem.
Til slutt liker jeg veldig godt musikk, fotturer, camping, sykling og alt som har med friluftsliv å gjøre.