Mann 24 år søker bolig for 2 personer fra 01.07.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Oslo, Trondheim
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie15 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.07.2026
Om leietaker
- Studiestatus Deltidsstudent
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Matvitenskap
- Arbeid Nidar AS
- Sivilstatus I et forhold
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Buldering, Matlaging, Musikk, Trening, Utendørsaktivitet
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg og kjæresten min, Sofie, er på utkikk etter et sted i sentrale Trondheim, som vi ønsker å bo i de neste 3 årene! Vi er begge vante leietakere, som er opptatt av å ha det ryddig, rent og noe estetisk rundt oss. Vi er to aktive sjeler som leter etter et sted som oppleves hjemmekoslig, lyst og sjarmerende, og er egentlig åpen for det meste! Vi begge har referanser til tidligere boforhold, og kommer gjerne på visning for å fortelle mer om oss selv <3
Litt om oss:
Jeg, Lars, er 25 år gammel og er også fra Trondheim. Jeg er glad i å lage mat, trene, musikk og er en veldig sosiabel person som også kan bli med på brettspill en gang i blant. Jeg er også glad i å reise, og har vært i alle kontinentene (bortsett fra Antarktis)! Jeg har tatt en Bachelorgrad i matvitenskap, og jobber derfor fulltid i fast stilling på Nidar. Planen min til høsten er å ta Mastergrad i Matvitenskap på deltid, samtidig som jeg jobber fulltid på Nidar.
Sofie er 22 år gammel og er født og oppvokst i Trondheim. Hun er en natur-glad person som er veldig glad i film (spesielt på kino), lese, spille brettspill og rolige kvelder hjemme. Hun er også veldig glad i musikk, hvor drømmen er å ha en egen platespiller og vinylkolleksjon. Hun har jobbet deltid på Kitch'n de siste 5 årene, og skal fortsette der som nest-kommanderende. Samtidig er planen å ta en Mastergrad i Arbeids- og Organisasjonspsykologi til høsten 2027. Det kommende året tenker hun å fokusere på jobbing, og potensielt ta opp noen emner fra bachelorgraden.