Gå til hovedinnhold

Kvinne 28 år søker bolig for 1 person fra 01.08.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Leilighet
  • Beliggenhet Frogner, Grünerløkka, Majorstuen, St. Hanshaugen, Uranienborg

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie26 500,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.08.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Master i Rettsvitenskap, BØA ved Norges Handelshøyskole
  • Arbeid Advokatfullmektig
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester sjelden

Utfyllende informasjon

Jeg er en rolig, ryddig og stabil leietaker som nå flytter permanent til Oslo for å begynne som advokatfullmektig i Corporate M&A hos advokatfirmaet Simonsen Vogt Wiig. Jeg søker en lys og trivelig 2-roms leilighet, helst ferdig møblert, og ønsker å finne et hjem jeg kan bli boende i over tid.

Jeg planlegger å bli boende i Oslo i flere år og ser derfor etter et langsiktig leieforhold. Per i dag har jeg leid samme leilighet i Bergen i 5 år. Jeg røyker ikke og foretrekker et rolig hjem. Etter fem år med jusstudier og tre år på NHH har jeg hatt min andel av studentliv og fest – nå setter jeg mest pris på ro og orden i hverdagen. Jeg blir gjerne invitert på fest, men holder dem ikke selv.

Jeg behandler leilighetene jeg bor i som mine egne, tar ansvar for nødvendig vedlikehold og har som prinsipp at utleier ikke skal høre fra meg i utrengsmål. Jeg har fast fulltidsstilling og stabil inntekt, og betaler alltid husleie i tide. Jeg er enkel å forholde meg til i kommunikasjon, og følger opp avtaler ryddig og presist.

Jeg ønsker å overta leiligheten fra 15. august, men er fleksibel og kan også tilpasse meg tidligere overtakelse dersom ønskelig. Jeg stiller med enten tre måneders depositum eller leiegaranti – alt etter hva som passer best. Jeg bor alene, har ingen husdyr og liker å holde hjemmet mitt stille, ordentlig og strukturert.

Referanse fra tidligere utleier kan oversendes ved forespørsel.

Logg inn for å kontakte annonsøren