Mann 31 år søker bolig for 2 personer fra 03.05.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Leilighet
- Beliggenhet Frogner, Gamle Oslo, Grünerløkka, Majorstuen, Sentrum, St. Hanshaugen
Betingelser
- Antall2 personer
- Maks leie20 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato03.05.2026
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse skole til høsten Noroff
- Arbeid Resepsjonist
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner I helger
- Interesser Fotball, Kondisjon&styrketrening
Utfyllende informasjon
Heisann!
Vi er to kamerater som ser etter et nytt sted å bo sammen. Jeg er en 31 år gammel mann fra Sørlandet, og sammen med min gode kompis som også er fra Sørlnadet som er 28 år leter vi etter en leilighet som passer vår aktive livsstil.
Som person er jeg naturlig glad, sprudlende og omgjengelig. Jeg trives godt med folk rundt meg, men har også stor respekt for privatliv og en rolig atmosfære hjemme. Kompisen min og jeg har et veldig godt og stabilt vennskap, noe som gjør oss til trygge og forutsigbare leietakere.
Kompisen min beskrives som en rolig, punktlig og svært ansvarsfull person, både privat og profesjonelt. Ved siden av jobb er han aktiv idrettsutøver og spiller fotball for IL Heming.
Jeg jobber til daglig som resepsjonist på Comfort Hotel Runway, og er i tillegg ringevikar på The Thief. Dette betyr at jeg er i trygg jobb med ordnet økonomi. Ved siden av hotelljobbene har jeg nylig begynt med litt skuespill, noe som gir hverdagen en kreativ vri. Kompisen min er også i fast arbeid jobber til daglig med barn og ungdom, med spesialisering innen oppfølging av barn med autisme og barn med utfordrende atferd.