Gå til hovedinnhold

Mann 31 år søker bolig for 1 person fra 05.01.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Trondheim

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie8 800,-
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Fra dato05.01.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Deltidsjobb
  • Utdannelse Bachelor i digital infrastruktur og cybersikkerhet
  • Arbeid Selvstendig næringsdrivende og freelance
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner En gang innimellom
  • Interesser Diskusjoner, Gitar, Godmusikk, Kreativ.skriving, Myemer, Podcast, Programmering, Teknologi, Trening-film-matlaging

Utfyllende informasjon

Hei!

Jeg heter Tor Arne Birkeland, er 31 år, og kommer fra Risør. Det siste semesteret har jeg vært på utveksling i Seoul, Sør-Korea, og skal nå fullføre bachelorgraden min i Digital Infrastruktur og Cybersikkerhet på NTNU Trondheim. I den forbindelse er jeg på utkikk etter et sted å bo neste semester.

Etter VGS flyttet jeg fra Risør og var innom førstegangstjenesten og folkehøgskole, før jeg bodde, studerte og jobbet i Oslo mesteparten av tjueårene. Her har jeg blant annet jobbet innen media og underholdning, mye av tiden i NRK. Jeg har fra før en bachelorgrad i Prosjektledelse innen kunst og kreativ næring, samt et årsstudium i Økonomi og ledelse fra OsloMet, før jeg tok fatt på en ny bachelor innen teknologi grunnet interesse for dette.

På fritiden er jeg veldig glad i å drive med musikk, i tillegg til å trene, gå turer, gaming og se film/serier. Jeg er generelt en rolig person – da 20-årene er meg forbi – men er glad i å være sosial i ny og ne. Samtidig liker jeg å kunne trekke meg litt tilbake.

Jeg har bodd i totalt seks kollektiv og hatt flere leiligheter tidligere, så jeg begynner å få en del boerfaring. Jeg er godt vant med å vise hensyn og følge vaskerutiner, og har erfart at et ryddig hjem er et hyggelig hjem. Jeg er opptatt av at alle skal ha det bra og komme overens, og synes for eksempel at det er viktig å vaske etter seg på kjøkkenet med en gang etter bruk.

Jeg er mest interessert i leie for ett semester, og tar gjerne en prat for å finne ut av om jeg kan være en god match.

Ta gjerne kontakt hvis du/dere ønsker å høre mer.


Tor Arne
NTNU, Trondheim

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025