Kvinne 26 år søker bolig for 1 person fra 01.01.2026
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Leilighet, Parkering
- Beliggenhet Disen, Løren, Nydalen, Sinsen
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie15 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.01.2026
Om leietaker
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Master i spesialpedagogikk
- Arbeid PPT Ullensaker
- Renslighet Veldig ryddig
- Festvaner Fester sjelden
- Interesser Film/serie, Klær, Trening
Utfyllende informasjon
Hei,
Jeg flytter tilbake til Oslo i forbindelse med jobb i PPT Ullensaker, og ser dermed etter et sted å bo fra 1. januar 2026. Jeg er opprinnelig fra Haugesund, men har de siste årene bodd i både Bergen, Tromsø og Oslo i forbindelse med studier. Etter endt masterutdanning flyttet jeg hjem da jeg fikk en mulighet i forbindelse med jobb jeg ikke kunne takke nei til, og jeg er nå klar for å komme tilbake til storbyen igjen etter ett år på "landet".
På sikt er planen å kjøpe noe eget, jeg er derfor åpen for både kollektiv, rom i leilighet eller å bo på egenhånd i en leilighet som har ett soverom/sovealkove. Da ny jobb krever at jeg disponerer egen bil, er det viktig for meg at det finnes parkeringsmuligheter i nærheten - gjerne med lademuligheter.
Jeg er på leit etter et koselig og sosialt kollektiv der man kan spise middag sammen eller se en film, gjerne med noen på samme alder, hvor det også er rom for å trekke seg tilbake etter lange dager på jobb. Jeg er et omgjengelig menneske som liker å ha det rent og ryddig rundt meg, og setter pris på at det er rom for å kommunisere for å oppnå et godt bomiljø.
Ta gjerne kontakt om dette høres ut som en god match for deg / dere :)