Mann 32 år søker bolig for 1 person fra 01.10.2024
Ønsket bolig
- Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet
- Beliggenhet bryn, Ensjø, Hasle, Helsfyr, Kampen, Løren, Sagene, Vålerenga, Veitvet
Betingelser
- Antall1 person
- Maks leie12 000,-
- LeieperiodeLangtidsleie
- Fra dato01.10.2024
Om leietaker
- Studiestatus Ikke student
- Jobbstatus Fulltidsjobb
- Utdannelse Lektor med tilleggsutdanning
- Arbeid Lørenskog videregående skole - 100% fast stilling
- Sivilstatus Singel
- Renslighet Ryddig
- Festvaner En gang innimellom
- Interesser Natur, Sosialisering, Dyr, Dokumentärer, Fotball, Bøker/filmer/serier, Ski, Klatring, Kultur, Matlaging
Utfyllende informasjon
Hei!
Jeg heter Aleksander, er 32 år gammel og kommer opprinnelig fra Korgen i Nordland. Til høsten flytter jeg til Oslo-området etter å ha fått fast stilling som lærer ved Lørenskog videregående skole. Derfor er jeg på jakt etter et hyggelig sted å bo, enten det er en egen leilighet eller et bofellesskap sammen med én til tre rolige og trivelige mennesker.
Som person er jeg sosial og omgjengelig, men samtidig veldig rolig. Jeg liker godt å ha nære venner innom på besøk, men fester sjeldent. Jeg liker meg godt sammen med mennesker som er rause og avslappede, men samtidig ansvarsfulle og bidrar til å skape ryddige og behagelige omgivelser å bo i. Jeg røyker ikke, har ingen kjæledyr og kan gjerne stille med referanser fra tidligere utleiere ved behov.
På fritiden er jeg svært glad i friluftsliv og er mye ute. Jeg klatrer aktivt året rundt, og drar regelmessig på helgeturer med venner for å drive med klatring og andre friluftsaktiviteter. Jeg er også interessert i litteratur og kultur, og liker å dra på arrangementer, eller lese bøker og se filmer på kveldstid.
Jeg har fast inntekt og ryddig økonomi, og ser etter et sted hvor jeg kan trives over tid. For meg er en behagelig pendlevei til Lørenskog en viktig prioritet, og jeg er derfor særlig interessert i områder som Hasle, Helsfyr, Bryn, Ensjø, Løren, Kampen, Etterstad, Torshov og Sagene. Hvis kollektivforbindelsene er gode er jeg samtidig helt åpen for andre områder. Jeg ønsker helst å finne et sted der reisetiden med kollektivtransport er under 40 minutter, med mulighet for å sykle på finværsdager.
Jeg ønsker å flytte inn fra rundt 1. oktober, men vil forsøke å være fleksibel dersom riktig sted dukker opp litt før eller senere.
Dersom du har en leilighet, hybel eller et rom i et hyggelig bofellesskap som du tror kunne passet for meg, hører jeg gjerne fra deg.
Med vennlig hilsen
Aleksander Mula