Gå til hovedinnhold

Kvinne 28 år søker bolig for 2 personer fra 07.12.2025


Ønsket bolig

  • Boligtype Rom i bofellesskap, Rom i leilighet, Hybel, Leilighet, Hus, Parkering
  • Beliggenhet Asker, Bærum, Eidsvoll, Jessheim, Kolbotn, Lillestrøm, Lørenskog, Oslo, Ullensaker

Betingelser

  • Antall2 personer
  • Maks leie15 000,-
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Fra dato07.12.2025

Om leietaker

  • Studiestatus Ikke student
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Arbeid Grafisk designer og organist
  • LinkedIn LinkedIn profil
  • Sivilstatus I et forhold
  • Renslighet Ryddig
  • Festvaner Fester sjelden
  • Interesser Fjellturer, Matlagning

Utfyllende informasjon

Hei!

Vi er et par på 28 og 33 år som, i forbindelse med at Eirik skal spille på Nationaltheatret, er på utkikk etter korttidsleie i eller utenfor Oslo.

I hovedsak trenger vi et sted å bo for januar og februar, men er også interesserte i et sted å bo deler av desember (7. til 20. des.) og mars (1. til 6. mars)

Vi bor til daglig i et hus i Sauda og er begge godt etablerte med fast jobb. Eirik jobber som organist i Sauda kirke, og Ingrid som grafisk designer. Med fast inntekt hver måned er vi sikre betalere av husleie. Ingen av oss røyker eller snuser, og vi vil være for opptatte med arbeid (som jo er årsaken til oppholdet i Oslo) til å feste.

Vi er åpne for det meste når det gjelder bolig, både beliggenhet og type, ettersom dette blir et kortere opphold. Stor bonus dersom boligen ligger i nærheten av jernbanestasjon og skiløyper, dersom den er utenfor Oslo.

Ta gjerne kontakt med oss hvis du lurer på noe!

Vennlig hilsen
Eirik og Ingrid

Logg inn for å kontakte annonsøren