Gå til hovedinnhold

Kvinne 35 år søker bolig for 1 person fra 01.05.2026


Ønsket bolig

  • Boligtype Hybel, Leilighet, Hus
  • Beliggenhet Agder, Kristiansand, Norge, Oslo, Sogndal, Trondheim, Vestfold Og Telemark, Vestland, Viken

Betingelser

  • Antall1 person
  • Maks leie12 000,-
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Fra dato01.05.2026

Om leietaker

  • Studiestatus Fulltidsstudent
  • Jobbstatus Fulltidsjobb
  • Utdannelse Master
  • Arbeid Konsulent og frilanser
  • LinkedIn LinkedIn profil
  • Sivilstatus Singel
  • Renslighet Veldig ryddig
  • Festvaner Fester ikke
  • Interesser Bading/svømming, Bilturer, Crossfitt, Familiebesøk, Familie/sosialt/venner, Film/tv-serier/kino, Fjellturer/friluftsliv, Interesseorganisasjoner, Kafebesøk, Kino/teater/resturanter/shopping, Maling, Maling/tegning, Matlaging/baking, Organisasjonsarbeid, Plantemat, Reiser/opplevelser, Ski, Strikking/hekkling, Teltetur, Tog, Vinkvelder

Utfyllende informasjon

Eg er admin på Naturhus i Norden på Fb, og er så gira på å finne eit naturhus å bu i:)

For tida er eg på utkikk i første omgang å leige fom. 01.05.2026 (kan vere fleksibel med ei veke eller to før eller etter).

Eg er litt fleksibel på kvar det kan vere, men det må vere i tilknyting til -maks 10 min gåavstand- til offentleg transport og kommuniksjon til sentrum med vanlege fasilitetar. Aller helst i/rundt enten Trondheim, Stor-Oslo, Akershus, Vestfold, Telemark, Vest-Agder, Bergen, Sogn (S&Fj).

Ta gjerne kontakt. Eg er verifisert med Bank-ID, har gyldig kredittsjekk og innlogga via vipps på husleie! Eg kan også gi gode referanser.

Det er sikkert ein long shot her, men eg gir det eit forsøk då det er lite ute på Finn/hybel/husleie for tida som er interessant for meg.

Ein god nr. 2 til å bu i eit naturhus, er å leige slik at eg kan nytte hagen til kjøkkenhage. Det må vere minimum 45 kvm og 2 roms. Aller helst møblert. I alle fall møblert med (fungerande) kvitevarer, seng, sofa og klesskap. Men viss det er uaktuelt med møblering, men du har eit naturhus eller ein knallbra plass å leige så ta kontakt så blir det vurdert. :)

Absolutt maksleige er 12000,- inkludert straum, oppvarming, internett og renovasjon. Det må vere ein gyldig leiekontrakt i samsvar med husleigelova og godkjent av Forbrukerrådet. Maks tre måneder oppseiingstid. Maks 20 000,- depositum som enten blir satt på låst depositumskonto betalt av huseigar i samsvar med lova eller at ein nytter månadleg depositumsavdrag jf. kontrakt via Finn eller andre tilbyderar.

Eg fester ikkje, røyker ikkje, har ikkje dyr, er roleg, ryddig, ordensmenneske og ein sikker betaler. :)

Eg ser etter ein langtidskontrakt for i alle fall eitt år fram i tid, mest sannsynlegvis to-tre år. Eg ynskjer å teste ut buformen, og det er fram til eg får kjøpt mitt eige.

Meir info får du viss du tek kontakt:)

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026